Od pátku 24.2.2012 vám můžeme nabídnout ošetření pomocí přístroje Panestetic HI-TECH. Jedná se o nechirurgický lifting, který odstraňuje povadání pleti a zmírňuje hloubku vrásek s vysokou intenzitou.

Objednejte se již nyní na telefonním čísle +420 604 929 785.

Dne 14.2. 2012 v 16 hodin proběhla prezentace přístroje PANESTENIC – B.R.F. pro zpomalení stárnutí pokožky – za účasti ing. Marcely Hanákové, odborné poradkyně v kosmetologii.

Bioradiofrekvence B.R.F.
Je revoluční zařízení navržené pro rychlé a efektivní zpomalení stárnutí tkání obličeje, krku a vnitřní strany paží. Zaručuje podstatné výsledky hned od první aplikace.
Jedná se o nechirurgický lifting tedy ošetření bez anestezie a bolesti, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Podstata pleťové radiofrekvence spočívá v prohřátí ošetřované tkáně, čímž dochází ke zvýšené tvorbě kolagenu.
Ošetření se zahajuje odlíčením a tonizací pokožky. Pak provedeme radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice. Na konci sezení, které trvá přibližně 40-60 minut, vám aplikujeme speciální kosmetické přípravky např. kyselinu hyaluronovou nebo liftingové sérum. Viditelného efektu dosáhneme ihned po prvním ošetření. Vrásek bude znatelně méně a pleť bude pevnější, více vypnutá a dojde k celkovému zmírnění projevu ochablé pleti.
Pro ještě větší prodloužení výsledku ošetření radiofrekvencí můžete podstoupit kůru, ve které se radiofrekvence zkombinuje s dalšími metodami, například s neinvazivní mezoterapií pro hydrataci a vyplnění pokožky. Toto ošetření můžete podstoupit ve stejném časovém horizontu. Při dobrém sledu uvedených ošetření dojde ještě k výraznějšímu omlazení pleti.
Počet ošetření závisí na vámi stanoveném cíli a na současném stavu vaší pokožky. Průměrně je zapotřebí 4-8 návštěv v intervalu přibližně 10 dní.