V oblasti kosmetických služeb a vizážistiky pracuji již 20 let a jsem členkou Unie kosmetiček.
K provádění kosmetického ošetření využívám znalostí ze svého bývalého povolání zdravotní sestry.
Mojí filosofií je poskytovat vysoce profesionální služby s kvalifikovaným poradenstvím s ohledem na individualitu klienta.
Ve svém oboru se neustále zdokonaluji formou odborného školení v ČR i v zahraničí. Na základě těchto školení odborných firem mohu svým klientům nabídnout nejnovější trendy v péči o pleť jako např. využití rostlinných kmenových buněk a 3D ošetření.
Spolupracuji v úzkém kontaktu s profesionálními kosmetickými značkami BIOLINE a INSTITUT ESTHEDERM, které zahrnují profesionální kosmetické produkty, vznikající ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové kosmetiky. Na trhu jsou již 40 let. Produkty z těchto řad charakterizuje vysoký specifický účinek, vyvážené receptury a unikátní složení aktivních příměsí.
Jejich cíl dlouhodobé krásy je stát se součástí jedinečného přístupu k estetice, která se řídí pokročilou diagnostikou s ohledem na přirozený rytmus pleti. Postupy ošetření zprostředkovávají rozsáhlé zkušenosti v oblasti zachování mladistvé a zdravé pleti pro dosažení dlouhotrvajících a přirozených výsledků.

Poslání – zdraví pro krásu, pochopení života pro jedinečný přístup k péči o pleť.