Na základě diagnostiky typu pleti, věku i momentálnímu stavu (změny ročního období) vybereme typ ošetření, které tomu odpovídá. Kosmetický program je určen ženám i mužům.
Každé ošetření zahrnuje:
– odlíčení celého obličeje
– úpravu obočí
– nejrůznější masáže
– čistění dle potřeby
– pleťovou masku různých druhů
– závěrečné nalíčení
Provádíme analýzu pokožky mikrokamerou, hloubkové čistění a exfoliaci ultrazvukovou špachtlí SINEKRON S nebo diamantovou dermabrazí přístrojem DERMOPEEL. Pro zpomalení stárnutí používáme přístroj BRF, který spojuje pět technologií do jednoho systému, biostimulace, rezistivní a kapacitní radiofrekvence a mezoterapii. Součástí našich služeb je wellness a prodej kosmetiky značek BIOLINE, INSTITUT ESTHEDERM a ARTDECO.
Kosmetické značky BIOLINE i INSTITUT ESTHEDERM představují produkty určené k čištění pleti, výživě, ochraně . Jsou rozdělené podle typu pokožky.
Linie 24.7 NATURBALANCE je určena všem, kteří chtějí především předejít nedostatkům pleti v důsledku svého životního stylu ( stres, znečištěné prostředí, nadměrné slunnění a pocení-sport,sauna, teplé a vlhké prostředí, klimatizované prostory) Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí.

Přípravky ošetření DESENSE se zaměřují na zpevnění stěny cév, působí proti mikrosraženinám a překrvení pleti. Využívá receptury GPI /Glycerofosfoinositol /, výtažek lecitinu ze slunečnice, který chrání správnou funkci pleti. Snižuje zarudnutí pleti a praskání žilek.

Linie z řady AQUA +, DOLCE+, VITA+, PURA+ jsou určené pro dehydratovanou pokožku se ztrátou pružnosti , pro ochranu a vitalitu citlivé a jemné pleti, pro pokožku se známkami stárnutí, ztrátou pružnosti, které pomáhá obnovit hydrolipidový film a poslední řada je určená pro nečistou pleť se sklonem k akné. U těchto ošetření používáme speciální masáže na detoxikaci, uvolnění lymfy a akupresury. Ošetření pomocí těchto linií jsou velmi efektivní, využívají nejmodernější technologie a přírodní látky.

Nové antioxidační a antiglykační vitamínové ošetření DE-OX s exkluzivní formulí, které zachytává volné radikály a vytváří velmi účinný antioxidační štít (ochraňuje kolagenová vlákna). Účinnost linie se s intenzivní stimulujícími a okysličujicími tahy masáže SKIN ROLL. Doporučujeme ošetření DE-OX pro všechny typy pleti namahané stresem, znečištěním prostředím, slunečním zářením.

PRIMALUCE je program pro pleť s pigmentovými skvrnami nebo s předčasnými známky stárnutí, ale i pro mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k akné. Dokáže vyřešit a proměnit plet´v zářivě, hladkou a čistou bez pigmentových skvrn a viditelně zlepší akné. U těchto ošetření se provádí speciální masáž CARESSE.

Exkluzivní řada LIFTING CODE je inspirována přírodou a využívá nejmodernější vědecké znalosti v rovnováze s přírodou a kinetikou. Pleť je více kompaktní, tonizovaná a elastická. Dochází k využití 4 aktivních látek, vyplňující polymery, extrakt z antarktických řas, kyselina hyaluronová a posilovač elastinu.
Ošetření AGE BEAUTY SECRET je klíčem k mladistvému vzhledu. Díky maximální inovaci mozaikové technologii probudí v pleti genetický kód vitality. Sjednocuje plet´, vyhlazuje vrásky dodáním objemu a chrání plet´před poškozením v důsledku působení času. Vhodná pro zralou pleť.
Linie DETAILS OF BEAUTY využívá rostlinných kmenových buněk, kaviáru a retinolu. Kmenové buňky jsou základními buňkami, které mají schopnost regenerace a přeměny na jiný identický typ buněk. Jsou to rostlinné kmenové buňky z jabloně, šeříku a protěže. Tyto buňky způsobují tvorbu nových keranocytů a stimulují fibroblasty ( buňky pojivové tkáně ). Spouští biochemické procesy regenerace pleti.Čistý retinol ve formě molekulárního filmu pro regeneraci, stimuluje buněčnou výměnu a posiluje syntézu bílkovin a kaviár, bohatý na vitamíny ( A, B, B2, B6,D), minerály, aminokyseliny .Speciálně tato linie minimalizuje vrásky v oblasti očí a rtů a posiluje tkáně víček. Všechny tyto liftingové linie jsou doplněny specifickými liftingovými masážemi tzv. PRESTIGE a LIFT UP.
Nejnáročnější klientky, které se rády nechají hýčkat, uspokojíme profesionálními tělovými ošetřeními k udržení perfektní siluety. Program je speciálně sestaven pro ženy, které pečují o svůj zevnějšek a požadují účinný a rychle působící výrobek proti celulitidě a ukládání tuků. Jedná se o kosmetickou linii z řady high-technology, která modeluje siluetu a pomáhá uchovat si zdravý vzhled. BODY CONCEPT program, který aktivuje metabolismus pokožky, zlepšuje krevní oběh a pomáhá efektivně proti celulitidě, ukládání tuku, zadržování tekutin a křehkosti kapilár. K zvýšení účinnosti toho programu nám napomáhá i přístroj BRF.
INSTITUT ESTHEDERM
Ošetření a produkty INSTITUTU ESTHEDERM jsou schopné kůži “ převychovat „, zachovat její rovnováhu a přizpůsobit ji okolnímu prostředí a vlastnímu vývoji v čase. Průběžnou péči zaměřenou na různé faktory stárnutí pleti zaručují rozličné patenty INSTITUTU ESTHEDERM, patent buněčná voda, UV INCELLIUM ( ochrana buněk), TIME CONTROL SYSTÉM ( zpomalení biologické stárnutí.
TIME CELLULAR CARE – dysfunkce pleti
převýchova – Celullar water, hydratace – Hydra systém, regulace mazotoku – Pure systém, citlivost – Sensi systém, výživa – Nutri systém, regenerace – ACTIVE REPAIR, ESTHELIFT komletní regenerace pro ženy nad 45 let – CYCLO SYSTÉM, projasnění a regenerace – ESTHE WHITE
INTENSIVE CARE – inteznivní péče
závažná dehydratace – intensive hyaluronic, nadměrný mazotok, akné – intensive propolis, trvale zarudlá pokožka – intensive vitamin E2, pokožka bez života – intansive spirulina , hluboké vrásky, nerovný povrch- intensive retinol, pigmentové skvrny – intensive vitamin C, nerovný povrch, zvětšené póry, mdlá plet´ – intensive AHA PEEL
MORPHO CELLULAR CARE – tělová péče
zeštíhlení a zpevnění, celulitida 2.-3. stupně