OSMOCLEAN – 30 min
Unikátní ultra-jemné čistící účinky a individuální přístup. Pokožka je optimálně připravena pro použití další péče o pleť. Unikátní příprava pleti, která je součástí všech ošetření INSTITUT ESTHEDERM.

VODA, SVĚTLO, PLEŤ – 70 min
Univerzální ošetření pro znovuzrození pokožky se třemi základními produkty krásy s unikátními technologiemi. Ošetření je inspirované vietnamskými reflexními metodami.

ESSENTIAL OŠETŘENÍ – 1,5 hod
Specifické ošetření, které poskytuje cílené řešení pro kožní dysfunkce, převychovává pokožku a pomáhá jí využívat své vlastní zdroje.
-HYDRA SYSTEM pro dehydrovanou pleť
Pleť získá pružnost, prozáření a pohodlí. Unikátní patent naučí pleť jak si udržet rovnováhu hydratace v pleti.
-SENSI SYSTEM pro citlivou pleť
Pleť znovu získá svojí měkkost a klidný vzhled: komplex látek Rhamnoleuca HD postupně mění citlivou pokožku na normální.
-REPAIR SYSTEM pro regeneraci pleti
Pleť se okamžitě zpevňuje, vrásky jsou redukovány a pleť je plnější díky technologii Repair, jejíž hlavní účinnou látkou je Centella Asiatica, která stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

EXPERT OŠETŘENÍ – 1,5 hod
Intenzivní ošetření, které poskytuje cílené a odborné řešení pro akutní kožní dysfunkce.
-HYALURONIC pro závažně dehydrovanou pleť
3 různé velikosti molekuly kyseliny hyaluronové okamžitě penetrují do různých vrstev epidermis. Efekt ,,infúze vody“do pleti.
-PROPOLIS pro pleť s akné
Hojivé a pročišťují ošetření. Propolis má silný antiseptický a čistící účinek a tím důkladně pročišťuje pleť jako ,,přírodní antibiotikum“. Současně pleť zklidní a postupně hojí akné.
-VITAMIN E2 pro pleť s trvalým začervenáním
Pokožka je okamžitě zklidněná a lépe chráněnadíky vysoké stabilní dávce vitamínu E s výjimečnými vlastnostmi proti volným radikálům.
-SPIRULINE pro unavenou stresovanou pleť
Revitalizace pletiSpirulina je mikroskopická modrá řasa, která existuje přes 3 miliardy let a obsahuje víc jak 220 látek nezbytných pro život. Díky tomuto složení revitalizuje pleť a podporuje buněčný metabolismus.

ESTHELIFT OŠETŘENÍ – 1,5 hod
Zajišťuje viditelný přirozený liftingový efekt na pleti. Ošetření je inspirováno fyzioterapeutickým technikami a kosmetickými procedurami.
K CELKOVÉMU VYPNUTÍ PLETI OBLIČEJI A MAXIMÁLNÍMU EFEKTU DOCHÁZÍ DÍKY UNIKÁTNÍMU PŮSOBENÍ NA OBLIČEJOVÉ SVALY.
1. RELAXACE SVALŮ ZPŮSOBUJÍCÍCH MIMICKÉ VRÁSKY
– Masážní techniky na vyhlazení pleti a zklidnění svalových kontrakcí
,,Jemně vyhlazují pohyby prováděné fluidem WRINKLE FOCUS ERASER obsahující složku, která uvolňuje mikrokontrakce svalů způsobující mimické vrásky“.
Opakované kontrakce svalů tváře jsou částečné odpovědny za vznik vrásek. Fluid WRINKLE FOCUS ERASER napomáhá tyto kontrakce eliminovat díky jeho schopnosti kontrolovat uvolňování neurotransmiterů pocházejících z nervových buněk.
Masážní techniky redukují vrásky na čele, vějířky kolem očí, vrásky v místě mračení, vrásky smíchu, hluboké vrásky kolem úst, nasolabiální rýhy a marionetové vrásky.
– Tkáňové drenážní techniky
– Odplavující techniky redukují výskyt toxinů.
2.MANUÁLNÍ MASÁŽ MOBILIZUJE A STIMULUJE OCHABLÉ OBLIČEJOVÉ SVALY
,,Tyto speciální manuální techniky budou stimulovat a mobilizovat svaly obličeje, aby nedocházelo k jejich oslabování, povadlosti kontur obličeje a ke ztrátě pevnosti“.
-Protahují techniky (techniky souběžné se svaly)
-Stimulující techniky (techniky kolmé na svaly)
-Detoxikační ,,palper-rouler“ techniky
+ Intro – orální techniky pro maximální výsledek (techniky uvolňující svaly okolo úst)

CYCLO SYSTEM – 1,5 hod
Inovativní a vysoce efektivní péče o obličej odpovídající na hormonální změny, které se projevují po 45 roku věku. Ošetření, které obnovuje cyklus mladosti pleti.

WHITE SYSTEM – 1,5 hod
Profesionální ošetření, které projasní a sjednotí barvu pleti a současně redukuje pigmentaci a zabraňuje její obnově.
WHITE SYSTEM program využívá unikátní patentovou bělící technologii HYPOPIGMENTALINE, která účinkuje na všech úrovních pigmentačního procesu.

SPECIFICKÉ OŠETŘENÍ – OXYPEELING – 1hod
Unikátním dermo-estetická technika kombinující pleťový peeling s kosmetickým efektem ,,Oxyterapie“. Projasňují, aktivující pleť a pro redukci pigmentových skvrn.
Peelingová fáze,která odstraňuje mrtvé buňky z horní rohové vrstvy,
Oxy-therapie, která zvýší přirozenou oxidaci kožní tkáně.
Kombinace těchto dvou fází stimuluje obnovu epidermis, aktivuje mikro-cirkulaci v pleti a detoxikuje