1. Příprava pleti
Přípravu pleti začínáme počátečním kontaktem s klientem. Tento exkluzivní vítající rituál vytvořil INSTITUT ESTHEDERM, abychom se ujistili, že budete v příjemné pozici, abyste mohli plně relaxovat a užít si celé ošetření.
PŘÍPRAVA PLETI je unikátní a velice jemné čištění do hloubky je důležité k tomu, aby každé kosmetické ošetření mělo maximální účinek.
ČISTÍCÍ PRODUKTY jsou vytvořeny na základě SKIN BALANCE SYSTEM patentu, který eliminuje patogenní flóru, chrání prospěšnou kožní flóru, chrání hydrolipidový film a zanechává pleť odolnější.
ČIŠTĚNÍ DO HLOUBKY provádíme specifickým produktem, který důkladně čistí vytvořením aktivní emulze a vytáhne nečistoty z kožních pórů, aktivuje přirozené obranné systémy pokožky eliminací patogenní flóry (potenciální škodlivé bakterie) a zároveň stimulací užitečné saprofytické flory (přirozené užitečné bakterie).
EXFOLIACE dochází k jemnému odstranění odumřelých buněk díky specifickému krémovému produktu. Pleť je vyhlazená, zářívá a připravená přijmout další ošetření.

2. Energie a detoxikace
Buněčná voda je voda identická s vodou obsaženou v kůži. Je ideální k tomu, aby Vaší pleti navrátila energii a vlhkost a pleť mohla optimálně fungovat. Společně s buněčnou vodou používáme techniky inspirované vietnamskými techniky reflexologie, které stimulují tvorbu energie a pomáhají k uvolnění ,,Tělo se samo uzdravuje“.

3. Obnova buněčné aktivity
K obnově buněčné aktivity dochází díky sérům vybraných na základě potřeb pleti.

4. Modelace
Masáž dodává sílu pokožce a přináší blahodárné relaxační účinky, působí na prokrvení pleti dochází k aktivaci buněk a uvolňuje potní a mazové žlázky.
Masážní olej, který dává pokožce všechny možné výživné a relaxační substance, které potřebuje pro vitalitu a pružnost. Revitalizující a anti-age
učinky.

5. Převýchova
K převýchově dochází díky ošetřujícím krémům vybraným na základě potřeb pleti.

6. Hloubkové ošetření
Několik typů masek, které jsou přizpůsobené rozdílným typům ošetření. Masky posilují penetraci, pročišťují pokožku a napomáhají efektivnosti aplikované séra a krému.

7. Adaptace na vnější prostředí
K adaptaci na vnější prostředí dochází díky ochrannému ošetření, které napomáhá chránit pokožku před vnějšími agresemi.

DOPORUČENÍ
– Pro ženy a muže, kteří chtějí objevit moderní ošetření
– Vhodné pro mladou a zralou plet´
– Pro ženy a muže, kteří chtějí změnit kvalitu pleti s dlouhodobým a okamžitým výsledkem

Díky patentu CELULÁRNÍ VODA produkty INSTITUTU ESTHEDERM zpomalují proces stárnutí, trvale optimalizují aktivitu pleťových buněk a dodává pleti schopnost znovu najít svou životní energii. Celulární voda má unikátní složení, které bylo vytvořeno výhradně z komponentů identických s těmi, ve kterých žijí kožní buňky. Tato živá voda, identická jako voda těla, poskytuje buňkám optimální prostředí pro jejich zdravý rozvoj. Okamžitě poskytuje komfort, hydrataci, zářivost, vitalitu, pohodu a svěžest pleti.

Produkty doporučené pro domácí použití jsou právě ty, které prodlouží výsledky kosmetického ošetření a garantují dosažení viditelných výsledků.